Video Intervista

Arkiva e Behgjet Pacollit me video intervista, projekte, etj.

Behgjet Pacolli pranon zyrtarisht detyrën e ministrit të Punëve të Jashtme

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Video nga portali arbresh.info

Pacolli pranon zyrtarisht detyrën e ministrit të Punëve të Jashtme

RUBIKON Behgjet Pacolli

Uploaded by Kohavision on 2017-09-05.

RUBIKON Behgjet Pacolli

Xing me Ermalin - Behgjet Pacolli

Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social https://www.facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official https://instagram.com/ermalmamaqiofficial/ https://www.youtube.com/user/ErmalMamaqiOfficial https://soundcloud.com/ermal-mamaqi

Xing me Ermalin - Behgjet Pacolli

Emisioni "Komiteti" - Mysafir, Behgjet Pacolli

Uploaded by Gazeta Express on 2016-01-09.

Emisioni "Komiteti" -Behgjet Pacolli

Interativ - Behgjet Pacolli 26 05 2017

Interativ - Bexhet Pacolli

Interativ - Behgjet Pacolli 

Personale - Behgjet Pacolli -18. 03. 2017

Publisher: www.onair.be Personale - Behgjet Pacolli -18. 03. 2017 © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv

Personale - Behgjet Pacolli 

"Komiteti" - Mysafir, Behgjet Pacolli

Uploaded by Gazeta Express on 2017-05-10.

"Komiteti" - Mysafir, Behgjet Pacolli

RUBIKON Behxhet Pacolli 16.05.2017

Uploaded by Kohavision on 2017-05-16.

RUBIKON Behxhet Pacolli 

EliteZone - Behxhet Pacolli

Startup Grind Pris​h​tina Event ​14​ ​presented​ ​Behgjet Pacolli​ ​Mabetex​

January 24, 2017. Behgjet Isa Pacolli is a former President of the Republic of Kosovo, and former First Deputy Prime Minister. He is the President and CEO of Mabetex Group, a Swiss-based construction and civil-engineering company. He is believed to be one of the world's richest ethnic Albanians.

Startup Grind - Behgjet Pacolli

meShukin:Behgjet Pacolli (Donald Trumpi i KS), Xuxi (Drive Time) #S3E9

Prodhim i Gazeta Express për RTV Dukagjini Web: http://www.meshukin.com Facebook: https://www.facebook.com/MeShukinShow Instagram:https://instagram.com/meshukin Twitter: https://twitter.com/meShukin All rights reserved: MediaWorks Sh.P.K. (c) 2015

meShukin: Behgjet Pacolli 

Kur rrugët e fushatës, kalojnë në Marec. Me Behgjet Pacollin

Uploaded by Konica Channel on 2017-06-08.

Kur rrugët e fushatës, kalojnë në Marec. Me Behgjet Pacollin

60 Sekonda: Behgjet Pacolli

Gazetar: Artan Telaku Kamera: Arben Restelica Montazhi: Arianit Halili

60 Sekonda: Behgjet Pacolli

Saktë-Intervista me Behgjet Pacollin

Emisioni REPUBLIKA-Behgjet Pacolli

Divijak Concept Masterplan

Divijak Concept Masterplan, Einaudi soundtrack

Divjaka Albania

WORLD EXPO 2017 ASTANA - OPENING CEREMONY (Highlife Version)

The opening ceremony of the Astana EXPO 2017 "Future Energy" International Specialized Exhibition. Церемония открытия международной выставки ЭКСПО-2017 "Энергия будущего" в Астане. Халықаралық Экспо-2017 "Болашақ энергиясы" көрмесінің ашылу салтанаты. Правообладатель/Copyright: National Company Astana EXPO 2017.

Expo Astana 2017

Diamond Residence

Diamond Residence është projekti më i ri në Kosovë i kompanisë së mirënjohur Mabetex Holding. Ky kompleks, i punuar me kujdes nga arkitektët më të famshëm vendas, me një ekipë punuese efikase dhe kreative, iu sjell njerëzve një alternativë jetese të paparë deri më tani.

Diamond Residence​​​​​​​

Akorda - Crystal Palace

White Crystal Palace. Welcome to the Crystal City! https://www.youtube.com/watch?v=BL5gUi88w0s Акорда - Белый Хрустальный дворец. Добро пожаловать в Хрустальный город будущего! Music: A Forest Glade by Jonathan Nicholas Adamich / Lynne Publishing. http://lynnepublishing.com/ https://www.shockwave-sound.com/stock-music-track/16639/a-forest-glade The Akorda Presidential Palace is the official workplace of the President of Kazakhstan, located in the capital city of Astana.

Akorda - Crystal Palace​​​​​​​

M-Technologie ne 5Min 2016

E ARDHMJA E FASADAVE ALU & XHAMIT, PVC DYERVE DHE DRITAREVE

M-Technologie 

Pacolli: Asnjëherë nuk u ndala të besoj në bukurinë e ëndrrave të mia

Në një ceremoni në Prishtinë, sonte është shënuar 25 vjetori i themelimit të Kompanisë "Mabetex Grup", që është njëra nga kompanitë më të suksesshme në botë, e themeluar dhe e udhëhequr nga një shqiptar. #KosovaPress #KosovaPressVideos #KosovaPressLiveStream www.kosovapress.com Facebook: https://www.facebook.com/KosovaPressOfficial YouTube: https://www.youtube.com/user/KosovaPressOfficial Twitter: https://twitter.com/@kosovapressi Instagram: https://www.instagram.com/kosovapressofficial

Pacolli: Asnjëherë nuk u ndala të besoj në bukurinë e ëndrrave të mia